Tere!

Danes smo se po prekratkem spancu odpravile po hladni Estoniji do salona in do šole.

Adnana in Ela sta že zgodaj zjutraj odhiteli do šole, kjer sta imeli na urniku ličenje in sta ena drugo naličili.

Med tem sva bili midve z Almino v salonu, kjer je prvih nekaj ur delo potekalo bolj sproščeno, ker ni bilo veliko strank. Ta čas nama je hitro minil, saj mi je Almina uredila nohte, po tem sva pa opazovali mentorico pri delu trajne. Prav tako sva opazovali kako ljudje zunaj zmrzujejo in padanje snega, ki ga je bilo vsako uro več in več.

Okoli 15ih sta do najinega salona prišli Adnana in Ela, kjer je Ela pokazala svoje brivske sposobnosti – sodelavki Kaji je naredila lasni tatu. Almina je po tem ponovno strigla z vročimi škarji in Adnani odstrigla uničene konice. V tem času sem jaz ponovno delala HTO na lutki

Po koncu dela smo se šele zavedale kako mrzlo je zunaj, saj nas je po poti do apartmaja skoraj odpihnilo.

Dan smo zaključile bolj zgodaj, saj je bila vsaka v svojem kotu na telefonu dokler nismo zaspale.

To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.