Hoj Hoj!

Danes zjutraj sta Nika in Klara odšle na delo v salon. Naja in Daniela pa naj bi ustali malo bolj zgodaj a sta imeli probleme z budilko, ki je zvonila po slovenski uri torej 1 uro prej, zato sta zaspali in se v šolo po hitrem postopku odpravili s taxi-jem. V šoli so naju že čakali učenci katerim smo pokazale, kako narediti dnevni make up. To je bila nepozabna izkušnja. Nika in Klara sta vmes prišli domov skuhali kosilo, pojedle in odšle v salon. Ko sta končali z delom v salonu sta se tudi one odpravile na karneval. Naja in Daniela pa prav tako. Ker sta delali do 20.00 se je v tem času začel karneval in je bila cesta zaprta, kar je pomenilo daljšo pot domov, to pomeni namesto 15min je pot trajala 2 uri. Ko smo se vrnile domov smo upale, da bomo zaspale a žal ni šlo #norišpanci.

It´s better if you are crazy.