Nina: Danes je bil zelo deževen dan a to me ni ustavilo da nebi šla peš do salona. V salonu sem barvala pramena in narastek, umivala in sušila lase.

Lara: Danes sem obiskala šolo v kateri izvajajo prakso. Ko sem prišla tja sem se zgubila, saj je šola zelo velika in nisem vedela kam moram iti. Profesorica Kamila me je prišla iskat in me odpeljala v salon v katerem izvajajo manikiro, masaže in make-up. Dve dijakinji sta mi naredile manikiro, profesorica pa mi je pokazala kako se dela masaža rok, tudi sama sem jo lahko naredila na eni od dijakinj.

Mariša in Ana Marija: Danes je bil v salonu normalen delovni dan. Mariša je barvala, umivala glave in sušila lase, Ana Marija pa je barvala, umivala glave, sušila lase in ostrigla fantka. Zvečer pa sva pripravili kovčke za odhod domov. 😊