Pozdravljeni!

Naja se je prva zbudila ter odpravila s kolesom v salon. Kristina. Manca ter Tija so se odpravile v šolo, kjer so strigle, fenirale, kodrale ter pletle kitke strankam katere so prišle v šolo. Zanimivo se Nam zdi, da prihajajo zunanje stranke na prakso ter se prepustijo učencem, nato pa še plačajo vendar po nižjih cenah. Stranke, ki pa se pridejo frizerat k prvim letnikom imajo zastonj. Vse naše stranke so odšle zadovoljne nato pa smo uredili še Tijo. Naja pa je v salonu umivala lase ter fenirala. Pojedle smo kosilo v šoli, saj učenci kulinarike na praksi pripravljajo kosilo za učence, učitelje ter za ostale, kar se nam zdi zelo pametno ter koristno, saj je tudi kosilo cenejše ( hrana je zelo dobra). Kristina in Manca sta se odločili poigrati z Tijo zato sta jo zaklenili na balkon,kjer je jedla  ter odšli v trgovino po pistacijo za opravičilo. Nato pa ji je Kristina pripravla šr presenečenje, kjer jo je čakalo na postelji. Zvečer je Tija pripravila palačinke ter si skupaj ogledale burno epizodo Master Chef-a.

The only thing I like better than talking about food is eating. 😛