Dober večer !

Danes je bil za nas običajen delovni dan, danes sem delala v salonu kjer sem umivala lase, kodrala, fenirala in barvala po tehniki balayage. Tija, Manca in Naja pa so danes delale v šolskem salonu. Tija je danes prvič navijala trajno, Manca je postrigla deklico in jo navila, Naja pa je po modernejših tehnikah postrigla profesorico praktičnega pouka, poskusile so tudi strižt z vročimi škarjami. Med tem so imele tudi manjšo pavzo za kosilo v šoli. Ob 16.00 smo končale vse štiri svoje delo v salonih ter se odpravile v stanovanje in si privoščile počitek, nato smo še pospravile stanovanje in nekaj prigriznile ob filmu, ter se pripravile za jutrišnji dan.   Pa lahko noč!

Work harder than you think you did yesterday.

.