Uhhh…. kako naj začnem? Danes smo se vse zaspane odpravile v salone in začele delati Klara in Valerija sta takoj ko sta prišli v salon začeli z balayagem na kooradinatorki Venduli katera se jima je brez dvoma prepustila. Medtem sta se Špela in Lana v salonu Witova druga drugo lepotičili. Iz salona sta se prvi vrnili Špela in Lana, ko sta prispeli domov sta pripravili kosilo in ko sta Klara in Valerija prispeli domov sta se samo za mizo vsedle in in koslio pojedle kot bi mignil, saj je bilo kosilo zelo okusno. Za tem smo se vse utrujene ulegle na kavč in zaspale. Po prebuditvi smo imele možnost klica s puncami iz Estonije s katerimi smo se pogovarjale več kot uro. Zvečer smo pojedle večerjo še stuširale preden smo zaspale,  smo se vsaka na svojem telefonu umirjale.

Novica tega dneva pa nas je nasmejala, do ušes, pri pogovoru v salonu, ko ni bilo dela smo zašli v “temo” , kam odhajamo na počitnice. Čehi ponavadi obiskujejo Hrvaško. Smeh pa se ja začel ko so izvedeli da tam Školjka kličejo majhne otroke stare(1-6) let… ko sva s klaro omenile da mi školjka rečemo tudi WCju ali školjki v vodi je bilo smeha o tem še celoten teden. Saj niso mogli vrjeti kako, različen pomen ima ta beseda.