Pozdravček!

Danes smo se zbudile ob 9.00, na hitro nekaj malego pojedle ter pričakale profesorice z kavo, vendar smo jo hitro popile saj nas je že čakal taksi za prvi obisk šole. V šoli nas je pričala koordinatorica Karmen in nam razkazala večji del šole. Tam je šola zelo velika in je razdeljena na tri dele. Zelo se nam je zdelo zanimivo ko nam je povedala da je na šoli več poklicev kot naprimer frizer, optik, kuhar, avtomehanik, kozmetičar, mizar,… po ogledu smo imele čas za kosilo ki ga dijaki sami pripravijo. nato smo imele seminar ki je trajal kar štiri ure, zdel se nam je zelo dolgočasen saj je potekal v estonščini. Na koncu pa smo bile vesele darila z barvami in hidrogenom. S taksijem smo se odpravile proti “domu” tam sta nam Tija in Kristina pripravili okusno večerjo ter si po njej privoščile sladoled ter ogled filma.

If you have nothing in life but good friends, you are rich.