S Kristino danes v salonu nisva imeli nobene stranke, zato sva si medsebojno delali pričeske. Jaz sem Kristini umila lase ter ji naredila fen pričesko, ona pa je potem mene skodrala na kodralnik. Preden sva odšli na kosilo nama je šef salona rekel, da sva za danes konec saj ni imel do četrte ure naročene nobene stranke. Ker sva končali prej, sva potem prosti čas izkoristili pametno in napisali poročilo v slovenščini ter jaz sem ga prevedla še v angleščino, napisale sva tudi poročilo za šolski radio in nato sem jaz začela delati še power point predstavitev o naši izmenjavi. To sva naredile oziroma začeli delati že zdaj zato, da ko se vrnemo samo še dokončamo in imamo vse naloge izmenjave opravljene.

Ana in Valerija sta danes imeli spet polne roke dela v salonu in prišli nazaj v stanovanje čisto izmučeni.

What you do today can improve all your tomorrows.