Iskola. Šola.

Vstali smo zelo zgodaj, da ne bi zamudili,ampak smo kljub temu, saj nismo našli prave stavbe, ker niso bile označene. Zato smo Sandija “poturili” naprej, da vpraša, na kateri oddelek moramo iti. 😛 Ampak kot na srečo smo prišli v pravo šolo. Najprej smo se srečali z tajnico, nato pa z direktorjem. Potem so nam razkazali šolo. Zanimivo je, da imajo samo 4 učilnice za praktični pouk, kasneje pa smo se priključili k praktičnem pouku prvih letnikov.  Bilo nam je nezanimivo, saj mi to že obvladamo. 😛 Kordinatorica pa nam je pustila eno uro prostega časa in šli smo takoj do pekarne, saj smo bili sestradani. Zadnjo uro smo imeli zgodovino in smo se pogovarjali o pričeskah v prejšnih obdobjih (rokoko, barok, gotika..).

Učilnica praktičnega pouka.

Ura predavanje o barvanju las.

Sometimes you win, sometimes you learn.

Nina, Neža, Sandi in Ana