Morski pozdravček!

Danes smo se zbudile, v zelo razburljivo in glasno jutro, saj so nas zjutraj zbudili avtomobili, ki so se vozili mimo našega okna. Po prebujanju smo odšle na kratek ogled parka in na kosilo, ki nas je pričakalo v posebnem hotelu, v katerem so nam kosilo pripravili učenci. Koordinator nam je povedal, da se lahko za nadaljevanje šolanja odločijo tudi starejši učenci in da je nadaljevanje šolanja brezplačno. Opazile pa smo tudi, da je najbolj uporabno omrežje whatsapp. Po kosilu smo odšle še na ogled mesta in na večerni sprehod. Sporazumevanje nam gre odlično od rok pred vsem Danieli, saj jo je zanimalo če v trgovini prodajajo sok za razredčit, ampak na žalost je prodajalka ni razumela. Zato se je znašla in v trgovini poiskala steklenico vode in soka jih pokazala in rekla mixed. Prodajalka jo je takoj razumela in odgovorila, da ga na žalost nimajo.

BE THE GIRL WHO DECIDED TO GO FOR IT.