Ojla!

Danes je bil zelo turoben dan, ki se nam je začel že ob 9ih z delom v šolskem salonu. Takoj, ko smo prišle v šolo sem jaz že dobila prvo stranko za žensko stopničasto striženje. Ker je bila gospa zadovoljna je skozi vrata odšla z nasmehom do ušes. Medtem je Almina umila glavo svoji najboljši prijateljici Adnani, medtem ko je Monika bujno strmela v telefon, dokler ni dobila stranke za umivanje glave. Ko sem jaz glavo umila, postrigla in pofenirala sem kaj kmalu dobila novo stranko, katera si je želela masaže lasišča.  Enkrat medtem so profesorica in njene dijakinje prinesle manjša darilca, ki so bila namenjena nam. Ko sta Almina in Monika končali s feniranjem strank sem Moniki tudi umila glavo in jo pofenirala, zatem pa sem brž odnesla poročilo prakse do profesorice da me je še zadnjo ocenila. Ker smo bile s puncami pridne smo vse dobile zelo dobre ocene in zatem si je Adnana krajšala čas s pletenjem kitk na moji glavi. Odšle smo domov, kjer smo vse popadale v pojsteljo in se zbudile šele čez nekaj ur. Ker smo bile danes malo bolj lene smo si za večerjo pripravile toaste.

Monika je odšla iz salona kot nova

“I’m in love with cities I’ve never been to and people I’ve never met.”