Dober dan !

Jutro se je za vsako posebaj začelo drugače. Jaz in Naja sve vstali prvi, zajtrkovale ter se odpravile v šolo, kjer sve bili prisotni na praktičnem pouku. Tija in Manca pa sta vstali malo kasneje, saj je za njiju bil prvi dan v salonu. Jaz sem Najo pobarvala po tehniki Balayage, kjer sem spodnje lasje posvetlila za 2 odtenkka, ter jo na koncu nakodrala. Naja je z izdelkom bila zadovoljna. 🙂 Manco ter Tijo sta obiskali profesorici ter skupaj so spoznale veliko novih tehnik vpletanja kitk. V šoli nama je učenka ponudila prevoz do apartmaja, katerega sva seveda sprejeli.. na poti domov se je avto od učenke pokvaril, seveda smo takoj poklicale avtomehanika, katerega smo poimenovale ” Fix man ” ( na srečo je prispel hitro). Zelo hitro je popravil okvaro in z Najo sve  varno prispeli domov. Ker sva z Najo končali prvi sva doma skuhali kosilo ter počakali Manco in Tijo. Ko sta končno prispeli, sva se z Najo odočili, da se pohecava z njima ter se naredili da spiva, vrjeli sta..  Zato sta zaprli vrata od dnevne sobe, ko sva z Najo želele iz sobe se vrata niso hotela odpreti še nekaj časa in se vse pošteno ustrašile, no pa nam je vendar le uspelo. Kasneje smo skupaj z profesorcami odšli v Wellnes, kjer smo se vsi pošteno odpočili v različnih bazenih ter savnah, nato pa še nadaljevali v apartamju z PALAČINKA PARTY-EM. Hitro smo odšle spati, saj nas je zjutraj čakala pot v Rigo (Latvijo).

GOOD TIMES + CRAZY FRIENDS = AMAZING MEMORIES